log in

Nyheter

DRAKTENS DAG - 14. JANUAR

Tirsdag 14. januar fyller Ringerike Ishockeyklubb år. Dette er noe vi ønsker å gjøre til en årlig markering gjennom noe vi kaller «Draktens dag».

Det går enkelt ut på at vi oppfordrer alle i klubbens barnelag, supportere, og andre i og rundt klubben til å ta på seg sin Panthers drakt og bære den på skole, arbeidsplass eller hvor det måtte være.

Vi kjører også en konkurranse hvor alle som deler et bilde fra sin dag i Panthers-drakt, og tagger oss kan vinne. Voksne kan vinne et sesongkort, mens barna har muligheten til å vinne «En dag med Panthers» og følge a-laget tett en hel treningsdag.

Bli med å markere klubbens dag og spre hockey i vår region!

facebook large instagram large twitter

 

Kontakt oss

Ringerike Ishockeyklubb
Ringeriksgata 11
3510 Hønefoss
Org.nr 983 923 119
Stiftet 14.1.1973

 

Log in or create an account